LoLmAnUsH kérdése:

RGH s Xboxon nem indul a CD-re írott játék mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy ''Double Layer''-ös CD-re írott játékot.Betettem a CD-t a meghajtóba,és nem pörgette fel a lemezt a gép.Ilyenkor a fáljkezelővel kell valami mutatványt csinálni? Válaszokat nagyon köszönöm!(értelmes válaszolóknak menni fog a zöld :) )

2015. febr. 5. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Rgh-s gép nem viszi az égetett játékokat...
2015. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nah az f***a :D rákerestem a gugliban de sehol nem írt erről senki :/ bár amilyen oktató videókat néztem a YT-n ott az RGH s gépekre is kellett írni CD-t (csak nem tudtam kiírni mert ahogy sejtettem 8 gb nem volt elég)
2015. febr. 5. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
RGH-s Xboxon pont az a lényeg hogy nem CD-re írod ki a játékokat! csak merevlemezre lehet rakni, pendrive
2015. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor azt nem értem hogy azokba a videókba amiket néztem mindenki ki írta volna CD-re és a kommentek között sem láttam olyat hogy ez kamu lenne.
2015. febr. 5. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
te ezt nagon kevered a flashel. küldenél gy ilyen csidejót?
2015. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!