Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy GoGEN típusú TAB-om,...

Van egy GoGEN típusú TAB-om, nem tölt be rajta az ANDROID. Milyen android kell rá és hol tudom letölteni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom a TAB pontos típusát és azt se hogy milyen android van rajta. Az alaplapján ez áll: F-M E351308 94V-0.Képek alapján én TA7500-nak nézem

PC-re hiába dugom nem ismeri fel (WIN7)



2015. febr. 6. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell anonym szarokat venni. Arra te nem fogsz találni semmilyen rendszert, azt most megmondom. Dobd ki a kukába. Vegyél valami olyat aminek neve is van. A taboknál rohadt sokat számít. Ismertebb eszköz mögött nagyobb támogatás áll. Vegyél egy Asus vagy Acer tabot. Azok a a legjobbak.
2015. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Remek ezzel én is tisztába vagyok!

Ingyen jutottam hozzá és szeretnék életet lehelni bele amennyibe ez lehetséges.

szedtem le 4.1 jelly beamet az való rá. de hiába próbálom rátenni mindig azt írja,hogy Installation aborted(tudom mit jelent)

esetleg valakinek használható javaslat a kukán kívűl?

2015. febr. 7. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
szerezz hozzá egy usb otg kábelt. én is ráfáztam egyszer egy myaudio tabbal. az se jó semmire. azóta külső akksiként használom.
2015. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!