M@x kérdése:

Milyen laptoppal tudnám futtatni alsó hangon a GTA V-öt?

Figyelt kérdés

Szeretnék beruházni egy laptopra (hordozhatósági okokból ez a legjobb ötlet), viszont szeretnék játszani rajta, így a GTA V minimum rendszerkövetelményeit vettem alapul.


Remélem tudtok nekem segíteni :)



2015. febr. 8. 15:17
 1/6 csonkolhun válasza:
1%
Szerintem a GTAV öt nem írták meg laptopra csak asztali gépen megy (ezért jobb a konzol) szerintem 99% hogy nem írák meg laptopra de nézd meg steamen hogy mi a gépigénye.
2015. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Úristen, ilyen ember minek válaszol erre a kérdésre? Nincs azzal gond, hogy nem tudod a választ, de hogy ekkora baromságot írj, az már ritka.

Olvasás közbe éreztem, ahogy meghalt bennem valami, olyan butaság volt.


Kérdező:


minimum grafikán is készülj fel, hogy 200 ezerbe fog legalább fájni az ilyen laptop.

Nem is akarok konkrét laptopot írni, mert hacsak nem költesz rá 300 ezret akkor esélytelen, hogy normálisan menjen a GTA V, de nézz egy olyan laptopot, amibe Haswell architektúrájú i5-ös proci van (i7 még jobb, de drágább is), ezek az i5 4xxx névvel vannak ellátva.

Ezen kívül 4-8 giga RAM, meg egy jó dedikált VGA, és ezzel alacsony felbontáson, szar grafikán valahogy el fog döcögni.

2015. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy megírják laptopra, vagy nem. Van egy adott gépigény, ha azt a mércét megüti, akkor ugyan úgy fut rajta, mint egy hasonló PC-n.


[link]


Itt a gépigénye, ezen el lehet indulni.

2015. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem lehet tudni, mert nem jelentették be a gépigényét.
2015. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Már bejelentették, rögtön a csúsztatással együtt.

2015. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek :) :)
2015. febr. 9. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!