Egy sweex webkamerám van nincs rajta semmi más hogy azon belül milyen fajta de nem mostani és a cd-je eltünt honnan tudnék leszedni hozzá drivert?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez lehet, hogy fura kérdés lesz, de a gyártó honlapját próbáltad már????


[link]

2008. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha :) de ott nincs fent
2008. aug. 22. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor most nem igazán értem a kérdésed. Szóval nem tudsz semmit se (se egy modellszám, se egy link), de valahogy a monitoron keresztül nézzünk át a kéródba, és lessük meg a camodat, hogy mégis miről beszélsz? Vagy esetleg félreértelek?
2008. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
így van nemtok modellszámot mert nincs rajta nem azt kérem hanem olyan linkeket ahol sweex webkamihoz lehet leszedni drivert de a hivatalos oldalon ehez a kamerához nincs fent
2008. aug. 22. 22:06
 5/5 Hintalow ***** válasza:

Hát én beírtam a keresőbe, hogy sweex drivers, és elég sok találatot dobott ki. ezt esetleg még lehet azzal tuningolni, hogy cam, camera, webcam, stb.

Bár ha szinte semmit nem tudsz a kameráról, akkor húzos ügy lesz, mert a hivatalos, gyártói weboldalakon kívül tapasztalatom szerint nem nagyon szoktak képeket felrakni a modellről, amihez az ott lévő driver van.

Annyit tudok még tanácsolni, hogy szerezz egy jó diagnosztizáló programot. (everest a legelterjedtebb, hátha az mutatni fogja a kamerád tipusát)

2008. aug. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!