Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak, ha nem indul a...

Genius195 kérdése:

Mit csináljak, ha nem indul a Fifa 15?

Figyelt kérdés

Megvettem a játékot, feltelepítettem majd amikor rámentem a Play-re kidobott egy ilyet:

Unhandled exception has occurred in your application. If you click Continue. the application will ignore this error and attempt to continue. Od you click Quit. the application will close immediately.

Object reference not set to an instance of an object.


Mi lehet a probléma?

Nem tudom, hogy a géppel lenne-e a probléma?! Van 4GB RAM-om, 1GB-os videókártyám, Dual-Core 2,6-os procim. Szerintem kellene, hogy bírja ugyanis az egyik haveromnak picivel rosszabb a gépe mint nekem és nála simán fut.. Már próbáltam mindent frissítettem a drivert, új felhasználóból próbáltam indítani úgy se volt jó.. A Fifa 14 az simán megy.. Szóval tényleg nem értem...



2015. febr. 12. 11:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!