UPC műholdas előfizetés esetén a szolgáltatóra lehet mondani, hogy szerződést szegett a lent leírt esetben?

Figyelt kérdés

A csomag amire az előfizetés szól tartalmaz mondjuk 40 csatornát.Ebből 6-7 csatorna nézhetetlen.Ha van is kép akkor az ugrál,kockás,akad a hang stb.Hívtam az ügyfélszolgálatot és némi reklám,aztán egy útvesztő a menüpontok sűrűjében,végül kis zenehallgatás és a hívás kezdetétől alig 5 percel már tudtam is beszélni egy ügyfélszolgálatossal.A megoldás ez volt:"áramtalanítsák a vevőegységet,küldök egy frissítést"!Na azóta pont olyan sz.. az a néhány csatorna mint eddig is volt.

A szerződés 3 hónapja él és ez volt a negyedik bejelentésünk.

Tehát lehetne most azt mondani,hogy nem teljesítették a szerződés rájuk eső részét?

Esetleg milyen irányba léphetnénk,hogy a helyzet rendeződjön?


2015. febr. 12. 18:41
 1/10 vatafak ***** válasza:
egyértelműen gyenge a jeled amit a lavór fog, szarul tették fel vagy vmelyik csatlakozás a kábelezésben szarakodik én upc-s vok tízenéve de a műsorszórás minűségével sosem volt bajom. mondjuk 110es lavórom van nem bíztam a 60as ban
2015. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Be kell állítani rendesen a tányért.
2015. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez így rendben van,de amikor a szerződést kötöttük a UPC vállalta,hogy ezért az összegért ezeket a csatornákat kapjuk.Tehát ha a boltban szeretnék venni 10kg kruplit,de csak 7kg van akkor nem 10kg-ot kell kifizetnem.

Hogy az antenna vagy bármi más alkatrész nem alkalmas a vételre az miért kéne,hogy érdekeljen?

Nem én választottam,beszerelték mondván,hogy így teljes a szerződés.

2015. febr. 12. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor mond nekik,hogy küldjenek szerelőt mert a frissítés ellenére is nézhetetlen.
2015. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne értetlenkedj kérdező hanem intézkedj.
2015. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értetlenkedés?

Sokszor telefonáltam,mindíg jeleztem,hogy a frissítés nem segít ennek ellenére nem történt semmi.

Itt tanácsot szerettem volna kérni,hogyha a UPC-t nem érdekli akkor merre menjek tovább!?

Tehát 9mm mit intézkedjek?

Kezdjem csavargatni az antennát hátha jó lesz?

Ha segíteni nem tudsz akkor ne okoskodj!

2015. febr. 12. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Már megírták előttem hogy szólj szerelőnek. Elmozdult az antennád amin nem segít a telefonálás. Nincs az upcvel semmi baj. Legjobb szolgáltató.
2015. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha szólok egy szerelőnek az kijön és jó pénzért megcsinálja.

Nem a UPC dolga lenne,hogy megjavítassa?

Kereskedelemben dolgozom és tudom,hogy mennyit számít a megbízhatóság.

2015. febr. 12. 20:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért nem csináltak eddig semmit, mert ugyanolyan laikus ember ül a vonal másik végén, mint te! Nehogy azt gondold, hogy szakemberek ülnek ott, azok nem a dumával keresik a kenyérre valót. Fel van írva neki, hogy mikor mit mondjon, csináljon, a gyári állapot visszaállítása, ill. a kártyafrissítés a leggyakoribb "orvosság" s azt hiszik ez a joker. Most akkor már így beljebb vagy, mert tudod, hogy vagy az antenna beállításával vagy a kábelezéssel van a hiba, de ne bonyolítsd, mielőtt megkérdezted, s felírtad mi a neve az ügyfélszolgálatosnak, akivel beszélsz (hogy később tudd ki a hülye), mondj annyit, hogy nem lett jól beállítva az antenna, emiatt pár csatornánál alacsony a jelszint, s ezt a beüzemelés után nem vetted észre, így sajnos úgy vetted át a szerelést, hogy nem tudtad az nem tökéletes. No ezek után majd nem akar frissíteni, mert erre a hibajelenségre már más van írva a hülye papírjára a robotagyúnak. Ha ezek után is frissíteni szeretne vagy gyári állapot visszaállítását szeretné rád erőltetni, oktasd ki, hogy nem ez a hiba, az antennával van a hiba, s a szerelő állította be rosszul, s nem küldenek egy szerelőt, aki korrigálja a hibát a fogyasztóvédelemhez fordulsz. (Szóval nehogy külsős szerelőt hívj ezért!)

Bármelyik szolgáltatónak ha lenne egy csöpnyi esze, akkor nem random szerűen venne föl embereket ilyen feladatra, hanem céltudatosan szakmai fórumokon hirdetne állást, nyilván jelentkező max. azok közül lenne, akinek ez a hobbija, de az is 100× többet tudna, mint a jelenlegi felhozatal együttvéve.

2015. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, igen.... Ha szerelő jön, akkor mondd meg neki, hogy az érintett csatornák frekvenciáit vegye alapul, amikor beállítja az antennát. Amennyiben nézed/néznéd az M1 HD csatornát is, mielőtt még elmenne a szerelő, ellenőrizd, hogy az is rendben van-e, mivel ez a leggyengébb tp!
2015. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!