Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak a tabletemmel,...

Mit csináljak a tabletemmel, hogy működjön (nem kapcsol be és nem is tölt)?

Figyelt kérdés

Tegnap az ágyamon volt, a takaró tetején. Nem ültem rá, nem tettem rá semmit! Egyszer nézném rajta az üzeneteket, de bármit nyomok meg rajta fekete a képernyő. Gondoltam lemerült. Felteszem töltőre, de nem tölt és így sem lehet bekapcsolni (jól rá van dugva, több konnektort is próbáltam, van áram, de nem tölt és be sem kapcsol). Mit csináljak vele, hogy be tudjam kapcsolni?

(Alcor)



2015. febr. 13. 12:48
 1/4 Tengor ***** válasza:

Hagyd még kicsit a töltőn, hátha csak akku baja van!

Azért lelkiekben készülhetsz egy új készülék beszerzésére.

2015. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hő érte? Ez árthatott neki?

A laptopom mellett volt, ami van, hogy melegszik. Ha ráment a meleg levegő, az árthatott neki?

2015. febr. 13. 19:29
 3/4 Tengor ***** válasza:
Lehet. De az is lehet, hogy csak simán elromlott. Az Alcor erősen kerülendő márka.
2015. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ajándékba kaptam - én sem ilyet választottam volna, de ez van.

Rájöttünk, hogy van rajta egy reset gomb, azt kellett megnyomni.

Jól el volt rejtve :D

2015. febr. 14. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!