Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit gondolsz a Philips MCM3150...

Mit gondolsz a Philips MCM3150-ról?

Figyelt kérdés

Szóval elsősorban a kérdésem azokhoz szólna, akik már használtak ilyet, tudják mi hogy

Philips MCM3150 - ez lenne az, mindenképpen Philips-et akarok venni, csak nem tudom, hogy meg-e éri a pénzet, ill érdemes-e bazárból venni,

jók-e a basszusok, nem-e recseg, hogy megfelelő a Watt és hasonlók, minden pozitív vagy negatív gondolatot írjatok le, ha tudtok, tanácsot is adhattok


Válaszaitokat előre is köszönöm



2015. febr. 13. 19:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszi

a pénz tulajdonképpen nem számít, mindegy

a fő, hogy legyen jó basszusa, ismertebb márka legyen, mert nem akarok suttyó kínait venni, ha házibulit tartok akkor is jól szóljon, de ha csak én akarok simán zenét hallgatni akkor is igényes legyen úgyhogy szerintem valami Pioneer-t fogok venni

ja és milyen kábeleket ír, mert nem vagyok nagy technikus vagy informatikus, ez ettől is függ, hogy milyen kábel van? :)

2015. febr. 17. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!