Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenovo A 3500 FL tabletem nem...

Galpatrik241 kérdése:

Lenovo A 3500 FL tabletem nem indul, nem töltődik, nem érzékeli a gép. Hogy indítsam el?

Figyelt kérdés
Eddig minden jó volt. De kedd óta állandóan lefagyott és nem működött de legaláb 10 percenként ujraindult. Most megint lefagyott de nem csinál semmit. Amikor lefagyott akkor ujraindult és hallottam a bejelentkező zenét de nem volt kép. Kérem segítsetek! Köszönöm szépen

2015. febr. 13. 21:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy kis frissítés. A gép néha de csak néha érzékeli de nem lehet hozzá csatlakozni (pl: memória kártya)
2015. febr. 13. 21:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Recovery menüből gyári visszállítás (MINDENT TÖRÖL)? Keress rá G-be.
2015. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem válaszol semmire sem nem tudom elindítani
2015. febr. 13. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szervíz. De valószínű alaplapi hiba lesz...
2015. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Köszönöm amúgy a válaszokat
2015. febr. 14. 22:32
 6/7 anonim válasza:
Hogy oldódott meg?
2015. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mivel többszöri alkalmazás lefagyás után nálam is produkált a gép egy teljes op.rendszer összeomlást. Hosszas kikapcsológomb nyomogatásra sem reagált. Saját tapasztalatom szerint igen egyszerűen megoldódott a probléma. Megvártam amíg magátol lemerült a gép és kikapcsol. Majd töltőre dugtam és nyomban életre kelt.

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. A resetelést csak végszükségben, mert egy csomó dolgod elveszik.

2017. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!