Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért megy furcsán a dyingligh...

Miért megy furcsán a dyinglight egy 500hz tévén?

Figyelt kérdés
Eddig 100hz volt a tv, azon is furán ment de megszokható volt,de a mostani 500hz-en olyan furcsán mind ha akadozna ugy megy.De csak akkor ha gyorsan futok vagy ilyenek.Szerintetek miért van ez?Mer ugy tudom ps4en 30fps-el megy lehet hogy azért mer túl sok az 500-as tv?

2015. febr. 13. 22:38
 1/5 A kérdező kommentje:
próbáltam a trumotiont állitani de nem sokat változik
2015. febr. 13. 22:41
 2/5 A kérdező kommentje:
mer nem igazán értek ehhez a trumotionhoz, van olyan lehetöség hogy: ki,sima,törlés1,felhasználói és abba lehet kettö csuszkát állitani.
2015. febr. 13. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Van a tv-n olyan, hogy game mode vagy valami ilyesmi? Arra rakd át, mert amúgy mindenféle szoftveres bizbasszal elszarják a játék közben a képet és furcsa lesz.
2015. febr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja akkor megprobálom majd azzal
2015. febr. 14. 08:05
 5/5 A kérdező kommentje:

télleg jobb lett hogy áttettem game módba. ezer köszönet

én eddig azt hittem a game mód az annyi csak hogy természetessé teszi a szineket vagy valami ilyesmi.

télleg nagyon köszönöm

2015. febr. 14. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!