Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki tud tanácsolni nekem egy...

Ki tud tanácsolni nekem egy videó kártyát az alábbi feltételeknek megfelelően?

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzem rá és nem is akarok komoly videókártyát venni.A végső ár amiért vennék egyet az 40.000.Nekem bőven elég hogyha mondjuk a The forest vagy a SpecForce CoD MW3 laggmentesen és jó grafikával működik rajta.Nem kell nekem olyan hogy a grafikájától összeszarom magam mert nincs rá pénzem csak most pl a The Foresttel játszanék csak szét laggol az egész játék .Nagyon gyengét se akarok egyszóval egy normális de mégis egy picivel erősebbet.A mostani videó kártyám:ATI Radeon HD 3400 series ennél jobbat szeretnék.

#videokártya #the forest laggmentes lejátszása
2015. febr. 15. 17:51
 1/1 ^The Funny Man^ válasza:
ZOTAC ZT-70605-10M GTX750Ti 2GB GDDR5
2015. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!