Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Működne-e a 120wattos hangszór...

Működne-e a 120wattos hangszóróm egy házibuliba, egy feltöltött autó akkumulátorról?

Figyelt kérdés
Milyen megoldást tudtok nekem tanácsolni. Mert zene ugye kell egy házbuliba és a kert ahol lennénk, ott nincs áram és arragondoltam, hogy így meglehetne oldani valahogy. Csak annyira nem értek hozzá, ezért is kérdezem olyanoktól akik már talán tapasztaltabbak ilyen téren.
2015. febr. 16. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az inverter bìrja akkor igen, de cèlszerűbb aggregátort szerezni, nem drágább mint az akksi+inverter kombó, de stabilabb forrás.
2015. febr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Működne, úgy ahogy az első válaszoló le írta, viszont nem sokáig, szerintem max. fél óra, de még lehet annyi se.
2015. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a szaktanáromat, mert ért hozza, és aztmondta, hogy végülis elég egy aggregátor, vagy valamilyen áram fejlesztő, meg ugye megfelelő kimenet a hangfalnak, meg üzemanyag ami működteti az áramfejlesztőt.:)
2015. febr. 18. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!