Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen avi, mp4 lejátszót...

Milyen avi, mp4 lejátszót ajánlanátok e-bookra, mert képtelen vagyok rátelepíteni egy működő képeset?

Figyelt kérdés

Kindle Fire e-book-om van, és az olvasás, játék, internetezés mellett újabban előszeretettel nézek rajta filmeket is, főként felirattal.

Sikerült leszednem egy avi lejátszót (AVI player), amivel semmi problémám, de mp4-et nem játszik le.

A napokban letöltöttem egy filmet mp4 formátumban, és képtelen vagyok találni egy lejátszót, amely tökéletesen lejátszaná nekem, beleértve a felirat hozzácsatolását is.

A segítségeteket szeretném kérni.

Amit elsőre kidob, és én is letöltöttem a VPlayer, amivel nem akad a lejátszás és a feliratot is gond nélkül helyezi alá, de a képminőség borzalmas. Minden egyes videót szemcsésen játszik le, tudná valaki hogy mit kéne állítanom, vagy miért csinálja ezt? Mert ha a képminőség tökélesetes lenne, ez a lejátszó lenne a legjobb.

Aztán próbálkoztam rengeteg mp4 lejátszóval, de semmi...

Mindegyik akad, vagy nem megy alá felirat, egyszerűen élvezhetetlen.

Nagyon megköszönök minden segítséget, tanácsot!



2015. febr. 16. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Tedd fel az mxplayert ha azzal sem jó vegyél valami új tabletet
2015. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!