Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám összekötni a...

Hogyan tudnám összekötni a következő routereket kábel nélkül: TP-Link WR340GD és D Link DIR300 router?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem a következő lenne. Van egy TP-Link WR340GD és egy D Link DIR300-as routerem. Valahogy össze tudnám-e őket kötni kábel nélkül?? Tudom hogy sokkal egyszerűbb lenne kábellel de sajnos a kábelezés nem megoldható. Az őszintét megvalva olvastam már sok mindent, próbálkoztam de egyelőre még nem jártam sikerrel. Remélem valaki tud nekem segíteni. Előre is köszönöm!!

2015. febr. 16. 16:08
 1/6 zolis24 ***** válasza:
Wifi beálítások -> WDS be kapcsolni és beírni a másik wifi SSID-jét és jelszavát.
2015. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pontosabban le tudnád írni?? Melyik legyen a fő router? Melyik routeren milyen beállításokat végezzek el?? Nagyon sok féle képpen próbáltam már de eddig semmi.
2015. febr. 16. 18:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg nekem nem WDS van irva hanem Bridge ha azt bejelölöm akkor pedig egy MAC címet kér. Gondolom ide a másik eszköz MAC címét kell beírni. Így próbáltam de semmi.
2015. febr. 16. 18:31
 4/6 zolis24 ***** válasza:

A TP-Link-en tuti WDS van, használd a D-linket fő routernak


[link]

2015. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen én is ugyanígy próbáltam. A fő routeren (D-Link) van net ott minden jó. Az al routeren (TP-Link) pedig semmi. Látom az SSID-t de csatlakozni nem csatlakozik rá. Pedig jelszót se állítottam rá direkt. Meg ha akarnék is csak WEP-et tudnék mert a Bridge módba nem tudok WPA-t állítani. De egyelőre csak össze akarom hozni a ketőtt.
2015. febr. 17. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:
A wds elég megbizhatatlan. Sajnos a wr340g-t nem is lehet 3. fél firmware-rel okosítani, hogy tudja a jelismétlő módot. Vagy kábellel összekötöd, vagy venned kell egy újat.
2015. febr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!