Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vadiúj fülhallgató lehet...

Vadiúj fülhallgató lehet alapból rossz?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Sony fülhallgatót. Rendesen érzékeli a telefonom (zte), de amikor elindítok egy zeneszámot, nagyon halk, ráadásul szét van csúszva a jobb és a bal hangszóró. Amikor megnyomom a mikrofonnál levő gombot, tökéletesen működik. Valaki tudja, hogy ez mitől van? Mégsem szeretnék órákig nyomvatartani egy gombot, csakhogy tudjak zenét hallgatni, újat viszont nem szeretnék venni, mivel 4500 volt ez is...

2015. febr. 16. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem támogatja a telefonod. Ez a 100% biztos bálasz. (Nem vicc).

Mi a pontos típusa a telefonodnak?

2015. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd vissza mielőbb (pl. holnap!), mutasd meg, hogy mit csinál, és szerintem egyből cserélik.
2015. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ZTE V956 (remélem, hogy ez a típus, nem nagyon vagyok jártas a telefonoknál...). Köszönöm a válaszokat, a legegyszerűbb tényleg visszavinni.
2015. febr. 18. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!