Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy kb.15 éves Philips 4...

Van egy kb.15 éves Philips 4 fejes videóm, és egy ideje nem ad képet lejátszásnál, csak visszatekerésnél. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kábelt cseréltem, nem azzal van a gond. Megéri megjavíttatni, esetleg nekiálljak magam? Lassan 10 éve számítógépeket szerelek, időnként magnót, Playstationt és más hasonló eszközt is sikerül megjavítanom, de videómagnókkal még nem volt dolgom, belülről sem láttam egyet sem. Nehéz falat lenne belevágnom? Lehet hogy csak ki kéne tisztítani?
2015. febr. 17. 04:01
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

A képlet egyszerű: Kérdezd meg, mibe kerül egy 15 éves masina javítása és mibe kerül egy új készülék.

A 15 éves elektronika olyan, mint egy 105 éves ember.

2015. febr. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy fejtisztítás megoldhatja. Nem szöszölődő rongy, denaturált szesz, óvatosan dörzsölgetni a dobon a fejek környékét, meg ahol látszik, hogy koszos.
2015. febr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a vateráról vettem múltkor 500ft-ért egy videomagnót, szóval nagyon ne vidd szervizbe. Nem is vállalnák el szerintem.

Én már szedtem szét több videót, a legbonyolultabb műszaki cuccok közé tartoztak, főleg a videófej. Valószínű az koszolódott be, látni fogsz rajta kettő, vagy 4 kis lukat, azt kellene alkoholos vattával megtisztítani.

Meg a görgőket, szalagvezetőket.

A fejet csak óvatosan.

Ha nem sikerül, akkor hagyni kell, nem érti meg vele vacakolni.

2015. febr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, akkor nekiállok
2015. febr. 20. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!