Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért recseg-ropog a Virtual...

Metyu kérdése:

Miért recseg-ropog a Virtual Dj 7 pro?

Figyelt kérdés
Miután felveszem a mixet és visszahallgatom,recseg-ropog a felvett zene amikor pls a crossfadert használtam vagy a hangmagasságokat állítottam. Csak amikor visszahallgatom,akkor hallatszik a hiba! Miközben mixelem akkor nem.Amúgy egy Hercules MP3 LE kontrollert használok hozzá! Nélküle is ugyan ezt csinálja!

2015. febr. 17. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Latency probléma
2015. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és az micsoda? Hogyan lehet orvosolni? Windows 7-em van 64 bites
2015. febr. 18. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen hangkártya?
2015. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5.1-es hangkártya van a gépbe, és a fejhallgató pedig kukső hangkártyárol megy. Mivel nincs beépített hangkártya a keverőmbe jaa és nem hasznalok Asio-t
2015. febr. 19. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
kell az asio. Nagy a latency, ezért pattog
2015. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha értem! Azzal hogy kell beállítani a fejhallgatót?
2015. febr. 20. 04:30
 7/8 anonim ***** válasza:
az ASIO a hangkártyádhoz való, ergo minden kimenetre hatással lesz
2015. febr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval! Hogyha feltelepítem az Asio-t,akkor elvileg megszűnik a recsegés-ropogás ugye? Amúgy köszönöm a válaszodat,már nem tudtam mit kezdeni ezzel a hibával!
2015. febr. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!