Nickleback kérdése:

Zúg az orion ht550 5.1-es hangfalam mindenhogy s mélyet egyáltalán nem ad, más is tapasztalta már ezt ennél a típusnál?

Figyelt kérdés
Zenehallgatás közben rendesen szól az 5 hangszóró de a zugas ugyanúgy meg van csak a zene elnyomja, s 3 perc bekapcsolás után forró a végfok s a hátlap. Valyon ezt ki lehet benne valahogy küszöbölni vagy kuka?

2015. febr. 17. 21:42
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a fajta van nekem is mnelegszik viszont nekem meg az a baja hogy akár 2.1 be váltom akár 5.1 be akkor is zúg meg recseg amikor viszont lehúom rolla a élynyomót akkor viszont szép tiszuta hangja van a magaslatoknak. kábeleket néztem alaplapot átnéztem ha nem dugom hozzá semihez akkor is zúg meg recseg ha hozá csatolom akkor is.
2015. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!