Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Láttam már többször olyat...

Láttam már többször olyat hogy egy monitor nem az alap helyzetben fektetve volt használva hanem állítva, abban mi a jó? Vagy mégis mire használják úgy?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 22:54
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Grafikusoknak, tervezőknek vannak néha extra dolgai, egyébként hirtelen ami eszembe jut pld egy A4 es oldal jobban elfér rajta állítva
2015. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
Programozók is így használják, több sort látnak át egyszerre.
2015. febr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
0%

Én inkább azt a kérdést tenném fel, hogy mire jó a fektetett téglalap alakú kijelző a "szélesvásznú" filmek és játékok megjelenítésén kívül?

Főleg a nagyon elnyújtott téglalap. Főleg ha még tükörfényes is...


A legtöbb munkához épp az állított lenne megfelelő!

2015. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
A 16/9 szerintem csak arra jó, hogy ugyanazzal a képátló reklámadattal kisebb valódi képernyőfelületet lehet eladni, mint 4/3-nál. :D
2015. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!