Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez mennyire lenne jó házimozi?

Ez mennyire lenne jó házimozi?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Kb: 130.000


Vagy mik még azok a márkák amik olcsók de jók?


2015. febr. 20. 14:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy filmezésre és zenére kellene.
2015. febr. 20. 14:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéz meghatározni az igényeidet.

Természetesen egy 40 000 ft-os komplett hangfalszettől nem várhatunk el túl sokat.

A mélyláda egy kisebb-közepes szobába teljesen jó, megtölti a teret, szépen szól.

Ennyiért inkább javasolnám a SAL Silversound szettjét, olcsó, de a frontjai nagyon szépen szólnak, mélyládával támogatva egész elfogadható rendszert lehet kihozni belőle.

2015. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az erősítővel nincs semmi baj, nekem VSX-323 van, effektíve ugyanaz, én elégedett vagyok vele, a hangok a helyükön vannak, szép tere van, zenére kicsit gyenge, érzékeny, könnyen hajtható hangfalakat szereti.
2015. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

yamaha mélyládával van személyes tapasztalatom ráadásul igen jó, de nem ugyanez a model (yst-sw015) kicsi és valami eszméletlenül jol szól, igaz nekem egy 20 nm-es szobába van, lehet hogy nagyobb helyésgbe elégtelen lenne, de minőségre nagyon ott van... ahogy az általad linkelt mélyládát elnézem nagyobb telejsitményű és mélyebbre is megy mint az enyém, szal szerintem nem egy rossz választás. A hangfalak kissé ismeretlenek számomra szal sajnos arra nemtudok sokat mondani. Az erősitő szerintem nem lesz rossz. :)

Szerintem ha helyedbe lennék én a hangfal párokhoz sporolnék még hozzá. de nemtudom énse mik az igényeid, amúgy az olcso ár nem feltétlen tükröz rossz terméket, de azért légy ovatos.

2015. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg kell hallgatni, mindig abból kell kiindulni. Nem lehet ár alapján venni hangfalat, nem feltétlen van rossz hangja egy olcsó doboznak és lehet csúnya hangja egy nagyon drágának is. "Csúnya", azaz nem a te igényeidre szabott.
2015. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Okés, tehát akkor aránylag egész jó szett.

A hangfalakon én is gondolkozom meg nézegetek többet ilyen árba mert ezt a márkát én se nagyon ismerem.

Esetleg még ha neked van ilyesmi árba javaslat akkor elfogadom. :)

Igényre olyan nagyon különleges nincs csak annyi szépen szóljon minden hangot emeljen ki annyira amennyire kell.

Túl erősnek sem kell lennie mert nem nagy szobába kell.

25 négyzetméteres szoba.

2015. febr. 20. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Használtban nem gondolkoztál? Ennyi pénzért használtban nem a belépő szint alját hanem tetejét karcolgatnád. Újonnan negyed milliós szettet veszel 130-ból használtan.

Ajánlom az avx.hu/forum oldalon való vásárlást, ez egy jó kis hifis-mozis közönség, mindenkinek ez a hobbija, vigyáznak a cuccaikra, kb. mindenki ismer mindenkit. Ha valaki szintet lép és van pénze közép kategóriás rendszert építeni, minél előbb szabadulni akar a belépő rendszerétől. Jó áron lehet venni jó cuccokat, kb. mint ha újak lennének.

2015. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát használtban nem igazán gondolkoztam, de szét fogok nézni ezen az oldalon amit írtál és ha találok valami jót lehet elgondolkozok rajta. :)
2015. febr. 22. 13:41
 9/9 Osynho ***** válasza:
Ennyiből csakis használtat, ha fontos a hangminőség.
2015. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!