Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós erősítő vagy asztali...

Autós erősítő vagy asztali végfok?

Figyelt kérdés
Tervezem 2db sal pa 225 vételét. Gondoltam olyanra , hogy veszek egy 2csatornás autós erősítőt , vagy egy rendes hangosítási végfokot, mindezt kb 30ezer ft körül. Hol érdemes nézni végfokot a neten , és milyen márkában érdemes elgondolkozni?

2015. febr. 23. 12:51
 1/4 dirtboy ***** válasza:
autós értelem szerűen autóba való nem lakásba
2015. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekelne h egy 30ezres autó erősítő Ugyanúgy el tudja e látni a feladatot mint egy rendes végfok?
2015. febr. 23. 13:35
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
A 30 ezres autós erősítő mellé vagy veszel másik ~30-ért egy STABIL tápot, vagy nem fog szólni. Ezt belekalkuláltad?
2015. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha van mellé egy labortápod ami maga többe kerül mint az autós erősítő, de lehet ráduplázhatsz mégegyet, akkor minden gond nélkül elhajtja, persze nagy élményt ne várj tőle. Ha megbuherálod mint sokan a PC táppal, nyesi a frekvenciákat, de elduruzsol, persze ez már fülsértő dolog egy normális embernek, mert amit lesugároz, az minden csak nem zene, meg a folyamatos gyenge áram miatt le-fel, le-fel, és egyszer csak le és a fel már elmarad, nembaj, jó lesz az erősítő nehezéknek utánna.


Gondolkodj már ember, szerinted miért gyártanak autóba valót meg szobába valót külön??


Ha jól tudom ennek a brutálisan rossz sal cuccnak van aktív meg passzív része, 35 000 az aktív amiben erősítő is van beépítve meg 20 000 ft a passzív része. Olcsóbban kijösz ha veszel egy aktívat és egy passzívat, mindjárt nem kell külön erősítőt venned. Ezen nem gondolkodtál?

2015. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!