Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megérné most 2015-ben venni...

Megérné most 2015-ben venni egy Play Station 3 Fat-et 26ezerért és mikor összejönne 85ezer Ft a Ps4-re eladnám a Fat-et annyiért amennyiért vettem. Mitgondoltok?

Figyelt kérdés
Mondjuk ebben az a szépség hiba,hogy ha játszani akarok akkor vennem kell 10ezrekért a játékokat.

2015. febr. 24. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia nem igazán éri meg mert tudtommal ennek a szériának volt sárga led hiba... + Ha ps4 re még tuti, hogy lesznek olyan gépek használtan amihez garanciát is adnak meg amit mondtál 10k egy játék ps4 re meg ugyanúgy 10k ért tudsz használt játékokat venni amik tökéletesek... én is így veszem őket...


Szóval szerintem gyűjts ps4 re nem bánod meg...

2015. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen.Köszi.Volt egy ps3 Super slimem 1éve csak eladtam.Már megbántam.Azért adtam el mert nem akartam sokat bukni rajta késöbb.Elkesztem pc tuningba pénzt ölni de rájöttem hogy az nem jön össze.Most arra gondoltam nyárra meglenne 95000Ft-om aztán használt Ps4 :).Am A Fatek nél csak a 60gigás volt hibás a többi mem.
2015. febr. 24. 18:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat.
2015. febr. 25. 07:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Fat gépet ne vegyél, sárgaledes lehet akkor már inkább slim gépet...


"vennem kell 10ezrekért a játékokat"

Ha slim 2xxx gépet veszel akkor nem rakass rá cfw-t és kész


(60gb annál volt a legnagyobb esély a sárga ledre, de a többinél is fennáll)

2015. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok.Nem veszek még egy ps3-at.Gyűjtök a ps4-re.Amúgy nem vagyok a feltörés híve mert akkor elszáll a multyplayer lehetőség
2015. febr. 25. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg marad a multi, max bannolnak utána meg cserélgeted a konzol id-t azt mehet tovább
2015. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!