Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az öcsém függő lett? (többi lent)

Hippy baby kérdése:

Az öcsém függő lett? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátunk feltelípetette a gépünkre a minecraftot,és azóta megállás nélkül csak azt nyomja,meg minecraftos videókat néz.Nem hajlandó enni,(pedig mindig evett akkor is ha nem volt éhes,)egész nap ül,nem eszik,nem iszik,vécére se megy ki csak nagyon ritkán,és ha mozduknia kell egyből elkezd hisztizni.Még csak 8 éves,és szerintem ez nagyon nem jó,egyre agresszívabb,folyton kiabál,és engem sem enged oda a géphez.Teljesen elvette a fejét :( Régen mindig jött hogy játszunk játszunk,de amióta ez le lett tötlve,azt nyomja,hozzá szolni se lehet,és velem is egyre bunkóbb. :( ez engem nagyon elkeserít.Szerintetek függő lett?HOgyan tudnánk ezt javítani?

köszi hogy elolvastátok



#PC #Minecraft #gép #függőség #játékok.kis tesó
2015. febr. 26. 17:55
 1/6 szántóvető ***** válasza:
függő lett igen.meg kell szabni hogy napi hány órát játszhat,ehhez szülői szigor kell természetesen.gondolom tanulni sem szokott.
2015. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kérdező.. ***** válasza:
Iskolába sem jár?
2015. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Ütni kell a büdös kölköt. Kikötni és husánggal osztani, amíg nem könyörög, hogy kimehessen a térre egy kicsit focizni.
2015. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Háger László válasza:

jelszavazd le a gépet és használj kapcsoló órát állisd be a szabott időre ha kikapcsol nemtudja a gépet elinditani mert a jelszó nálad van.

Vagy szedd le a játékot a gépről és passz annyi nincs gép és kész de ezt beszéld meg otthon.

2015. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Játèk leszedni a gèpröl ,ès jelszavazni minden gèpet. Ès elbeszèlgetni vele mièrt nem jó ha csak gèpezik ,kedves barátal is elbeszèlgetnèk kicsit nagyon .
2015. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek a többiekkel, itt nem oldja meg ha beosztva lesz hány óránként játszón, le kell törölni a minecraft-ot, a gépet pedig korlátozni kell, mert ebből csak rosszabb lesz ezt a saját bőrömön tapasztaltam. Igaz az elején rossz lesz de majd enyhülni fog.
2015. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!