Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a vélemény erről a tv-ről?...

Mi a vélemény erről a tv-ről? (Samsung UE32H5303)

Figyelt kérdés

(Kábeles a szolgáltatásunk.)

Hogy tudjak rajta internetezni, szükség van billentyűzetre?(Ebből megteszi az 1500 Ft-os is?)

A youtube mennyire hasonlít a pc-s verzióhoz?

Ebben van beépített wifi(vagyis csak elég hazavinni és felcsatlakozni a hálózatra?)



2015. febr. 28. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs szükség billentyűzetre, nem hasonlót a pc-s verzióhoz a youtube. Ha van okostelefonod, akkor a tv-n bele se kell menni a youtube alkalmazásba. Ez azért jó mert nehéz rajta gépelní (a tv-n). Telefonon belemesz s youtube alkalmazásba ott kiválasztasz egy videót és nem a telefonon játszódó le, hanem kiválasztod a tvdet. Ez 2 kattintástól a telefonodon 😊. Egyébként ezt a tv-t nem ismerem, nekem LG van, de szerintem az okosfunkciók nem különböznek lényegesen. A billentyűzetet meg egeret meg stb. azt hanyagold, szerintem a samsung is ad hozzá ilyen egeres távvezérlőt. Ez olyan hogy mozgatod a távirányítót és az egér meg megjelenik és követi az utasításaidat, mozgásodat.
2015. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!