Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sajna a mi tvrecsink tönkremen...

Sajna a mi tvrecsink tönkrement igy csak univerzálisat tudok már szerezni mivel régia tv-nk. A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy ha egy univerzális távrcsire rá van irva, hogy Waltham akkor az bármelyik tipushoz jó?

Figyelt kérdés
Tv-nk tipusát em tudom mert a hátán már le van szaggatva a cimke.
2010. febr. 14. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Na akkor kezdjük azzal hogy mi az a távrcsi és tvrecsi?
2010. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg távirányító?
2010. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
természetesen távirányítóról beszélek, hiszen tv szó is szerepel a leirásban. :)
2010. febr. 14. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Waltharm univerzális távirányító programozható, egy távirányítót több készülékhez is be lehet állítani. Mielőtt megvásárolod, nézd meg a leírásában, hogy jó-e a te tévédhez. A legújabb távirányítókat lehet tanítani is, ha még valamennyire működöképes a régi távkapcsoló. Ha a tévé gyártóját tudod ( pl: nokia, Lg ), akkora listából be lehet állítani a távirányítót, ugyanis minden gyártóhoz ( termékenként ) van több kód, ez általában 3-4 számjegyből állnak. Ha az adott tévémárkához végigpróbálod az adott kódokat, nagy valószinűség szerint be lehet állítani a távirányítót. Sok esetben a programozott távirányító nem fogja tudni az összes eredeti gombot utánozni, de az alapműveletek biztos, hogy működni fognak rajta.
2010. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Bocsi, tévesen írtam: Waltha/r/m. Angliából kaptam egy ilyen fantázianevű, programozható távirányítót angol leírással . Kb- 7 éves, de még mindig működik.


2-3000 Ft.-ér már lehet venni jó távkapcsolót.


Érdemes itt is körülnézni:


[link]

2010. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!