Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bf3 premium edition? Többi lent!

Bf3 premium edition? Többi lent!

Figyelt kérdés
Megvettem a Bf3 premium editiont pc-re feltettem a játékot a gépemre ezzel nincs is semmi baj. Azt szeretném tudni h ha nem törlöm a gépről és felteszem a laptopomra a játékot, akkor egyszerre fogom tudni ugyanazt a játékot mind a számítógépen, mind a laptopon (egyszere alatt azt kel éteni h anélkül h bármelyikről is letörölném)? Vagy esetleg meg kell vennem újra a játékot? választ előre is köszi :D (bocs ha értelmetlenül írtam le)

2015. márc. 3. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

az attól függ, hogy több gépes licencet vettél-e?

ha nem, csak egy gépen fog működni.

2015. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az előző válasz nem teljesen igaz, mert ugyanazzal a kóddal három gépre telepítheted fel. Azért a bf3 nagyon gépigényes, főleg proci kell neki, úgyhogy csak nagyon izmos laptopra érdemes felrakni. Az öcsém is vett egy 150ezer forintos alap gamer laptopot és nagyon rosszul fut rajta. azért sok szerencsét!
2015. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem! hát így akkor nem biztos h megpróbálom feltenni a laptopomra is mert h az enyém nem kifejezetten gamer laptop... Köszi szépen mind a kettőtöknek!
2015. márc. 7. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!