HyperX Cloud + C-media 7.1 PCI hangkari. Jó lesz ez így?

Figyelt kérdés
Üdv! Venni készülök egy ilyen headsetet csgo-záshoz. Nos az az igazság, hogy sosem voltam híve ennek a gaming cuccozásnak, már ami a hangot illeti. De ehhez most nagyon jó áron hozzá tudok jutni, ráadásul csak jókat olvastam róla, meg elvileg vmi normális fejesnek (Trakstar pro 80?) a játékra felokosított (mikrofon, meg ilyen kis szarságok) változata. Nos, adott az alaplapi hangkártya, ami vmi realtek azaela vagy mi a tököm, de az már a pioneer fülesem is elég halkan szólaltatta meg. Vettem anno egy olcsó, C-Media 7.1 PCI hangkarit, mert azthittem baja van az alaplapinak. Jó lesz ez a hangkártya a hyperx-hez? Én hülye vok ehhez, de sokszor olvasom ezt a DAC meg AMP akármit, ezek mik? Vennem kéne vmi ilyet?

2015. márc. 4. 02:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincsenek különösebben ilyen hangkártya igényei. Ez még nem az a kategória. Nekem cloud ii van. Ehhez van USB hangkártya és jó hangosabb vele mint az előző ~14000huf-os headsetem (2%-on használom a Windows hangerõt, ami túl sok is de a headsetem lévő állító is win hangot állít), de hang minőségben nem mondanám jobbnak. Szerintem túlértékelt ez a headset. Teamspeak-en azt mondták a 2000huf-os speadlinkem mikrofonja is hangosabb volt. Nem tudom te mennyiért nézted ki de cloud ii-t nem vennék mégegyszer. Jó, nem rossz de nem is olyan fantasztikus.
2015. márc. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem 2őt akarok venni, hanem sima 1et.
2015. márc. 4. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Feltételezem annál is hasonlóak a dolgok. Ha kb16 ropi vagy alatta akkor még jó vétel sztem.
2015. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!