Soneek kérdése:

Lehet valahogy xbox360-on dashboard-ot frissíteni, ha bannolva van?

Figyelt kérdés
Vettem használtan egx xboxot, és kiderült hogy bannolva van. azóta fiam született, és nem volt időm foglalkozni játékokkal, így félretettem. ma elővettem, közben vettem játékokat, hogy majd jókat játszok. A bajom az, hogy majdnem minden játékhoz frissítést kér. megelégeltem, így frissíteni próbáltam, és a végén a hibakódok alapján bannolt a gép. ez nem is lenne baj, mert nem játszok neten, csak azt a pár játékot szeretném üzemeltetni amiket megvettem. létezik erre megoldás?

2015. márc. 4. 20:54
 1/1 A kérdező kommentje:

Elvittem ma szakemberhez. nincs bannolva a cucc, csak valamikor olvasócserén esett át. egy másik olvasóval megcsinálták a frissítést.

Azt mondta a tag, hogy megmaradt a flash, továbbá azt is közölte, hogy live-ra is mehetek eredeti játékkal. ez mennyire igaz?

2015. márc. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!