Victory1995 kérdése:

Jó áron füles ebay vagy máshonnan?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy fülest. De nem tudom h hol vegyek mert a media marktban egy fél éve vettem egy Philips fülest 5ezer forintért de az nagyon gyengén szol a bassust se adta ki valami szépen pedig nem volt olcsó. Amit meg egyik haverom vett Beats Replikat 5 ezer forintért ebayen az nagyon jól szolt de azt már nem találom ebayen. És nem tudom h mit kell nézni rajta h hogy szól a decibelt vagy mit. De örülnék neki ha linkelnétek be nekem faszán szóló füleseket. 5-6ezernél többet nem nagyon akarnék adni egy fülesért.

2015. márc. 8. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1) Beats-ből még az eredeti is szarul szól, ha neked még a replika is tetszik, akkor tippre a minőség neked mindegy, csak legyen basszus.


2) Semmit nem tudsz nézni rajta. Impedancia, decibel, frekvencia, semmi ilyesmi nem számít, ezek alapján nem fogod tudni megmondani, hogy hogy fog szólni. Kritikákat kell olvasni.


5-6 ezerért egyébként vagy Xiaomi Piston 2.0-át vegyél, vagy JVC HA-FX101-et (utóbbi itthon is kapható 5000-ért, Xiaomi az külföldről 5000, de eBay-t nenézd, ott hamis az összes). FX101 az erős basszusáról híres, a Xiaomi is nagyon jó, de basszus terén FX101 a nyerő.

2015. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor egy Xiaomi Piston-t rendelek. A JVC HA-FX101 az nekem nem tetszik. Köszi h írtál és segítettél nekem. :)
2015. márc. 8. 17:58
 3/4 A kérdező kommentje:

[link] ay.com/itm/Xiaomi-2nd-Piston-Earphones-Earbuds-In-Ear-Mic-Remote-Wire-Control-DH-/181641333800?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item2a4aaacc28


Ez eredeti?

2015. márc. 8. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem Ebay-ról való 2 db samsung fülesem kb 1500ft volt a kettő!

Tökéletesen szól,még 2 év után is!

2015. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!