Polyakeszter kérdése:

Tabletet Androiddal vagy Windows-szal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy olyan tabletet, ami kisebb utakon segítségemre lehet laptop helyettesítőként. Nézegettem a Transformers tableteket, nagyon hasznosnak látom, hogy fix billentyűzet van a táblagéphez, de nem tudom, hogy megéri-e. Nem vagyok márkaelkötelezett, de szeretnék egy olyan gépet, melyhez van vagy 2 év garancia. Kérdés az, hogy megéri-e egy komolyabb hépet venni, akár 70-80 ezer forintért, vagy szerintetek fölösleges, ha van egy jól működő laptopom. A lényeg az, hogy egy word dokumentumhoz, ami 80-100 oldalas hozzá tudjak férni és tudjam szerkeszteni. Ez androidon megy zökkenőmentesen?

Továbbá a fogyasztás sem utolsó, mert szeretném, hogy ne fogyasszon sokat a processzor... s ha lehet ne fagyjon meg 3 programtól.

JAh, és eddig 1 GB RAM-os gépeket néztem. Kell nekem a 2 GB-os?

HELP :)

Ajánljatok márkákat, típusokat.

Jah és Android vagy Windows?



2015. márc. 10. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Lark Ultimate 8i Windws 8-as Tabletet vettem nem régen, nekem teljesen jó, ezeket a feladatokat el tudja látni.

Egy SD kártyás bővítést viszont kell rajta csinálni, de a gép így is kb 40 ezer forintból kijön.

2015. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Asus transformer book T100TA van eddig jó. Gyors is viszonylag netre meg word-höz jó. Meg ugye van előtelepítve office home&student. Van droid tab is itthon de ez használható rendes gépként csak mint "mobil" cucc. Tény h az nem is került ennyibe... Szerintem windows. Sokkal jobb mint a droid, és már nincsen olyan nagy árbeli különbség mint régebben (pl egy normál win. tablet 75e nél kezdődik és nem is rosszak).
2015. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azokra, amikre használni akarod nem hinném, h kell neked két gigabyte, de érdemes a jövőre gondolnod, és ha árban nem olyan nagy az eltérés, akkor inkább 2 giga ramod legyen. Tabletekre szerintem a Windows jobb, pláne, hogy jóval kevesebbet zabálnak, mint az androidok, fogyasztásilag.
2015. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!