Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de laptophoz lehet venni plusz procit és RAM-ot?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
RAM-ot simán és azt egy laikus is ki tudja cserélni ha leszeded a hátulját. Csak arra figyelj ha más sebességű akkor együtt nem biztos, hogy menni fog én kénytelen voltam a régi ram-ot kivenni, mert a 2x akkora gyorsabb volt és nem mentek együtt. Elvileg procit is lehet de azt nem egyszerű kicserélni, meg azért akármilyenre nem tudod kicserélni... De én csak egy felhasználó vagyok, szerintem procival kár szenvedni :-) Akkor már egy jobb laptopot érdemes venni.
2015. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Procit altalaban a kisebb meretuekben nem lehet cserelni, „normal” 15-17 inch-eseknel altalaban lehet. Ha mondasz egy modellt, akkor esetleg azt is meg tudjuk mondani, hogy milyenre lehet cserelni, ha lehet.
2015. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még asztali PC-hez se lehet venni "plusz" procit, hogy gyömöszölöd be az egy slotos alaplapon, a ventije alá, rárakod a jelenlegire? :D RAM-ot van mód, de szerintem világot nem vált az sem. Laptopot nem ésszerű "fejleszteni" (ha ezt a memóriacserét hívhatjuk annak), inkább vegyél egy komolyabbat. Játszani még a komolyabb se jó egyébként, ahhoz asztali kell.
2015. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ramot lehet venni hozá mèg de proceszort nem .
2015. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!