Melyik a legjobb monitor?

Figyelt kérdés

Samsung, Apple, Asus, stb....

Melyik a legjobb, legjobb felbontás, legjobb kontraszt stb....


Előre is Köszönöm a válaszokat.



2015. márc. 11. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát attól függ milyen géped van. Mert most pl magyarázhatom hogy a 4k monitor milyen jó, de ahhoz nagyon komoly vga kell hogy elvigye. Nekem a kedvenceim az acer samsung asus NEC meg ha találsz (bár már egyre több van) akkor az egyik legszebb színvilága az IPS paneleknek van, olyat nagyon érdemes venni.
2015. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És Apple iMac Retina 5K display-es gépet érdemes venni?
2015. márc. 12. 20:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Na azt tuti :)
2015. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én nem nagyon értek a gépekhez (számítógépekhez), de az Apple iMac wiht Retina 5K display-hez minden fajtához van billentyűzet és egér is vagy azt külön kell venni hozzá?

És még olyan, hogy ha pl. 80 teljes PC játékot rá rakok az Apple iMac with Retina 5K display-re akkor az már fog laggolni? És a PC játékok azok csak a merevlemezt fogják úgymond csak legyengíteni (helyet foglalni) vagy a processzor meg stb.-nek is gyengítik a teherbírását?

2015. márc. 13. 06:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Természetesen csak a merevlemezen foglal helyet, de az hogy mi laggol meg mi nem, magától a játéktól vagyis a gépigényétől függ. Az imac 5k retina egy nagyon erős gép , de persze minden attól függ milyen játékot akarsz rárakni. A billentyűzet, egér az boltfüggő, biztos van ahol adnak hozzá, de hogy alap tartozék e azt nem tudom.
2015. márc. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De ha én veszek egy külső 3TB-s Apple merevlemezt ( [link] )

Akkor pl. 80 TELJES PC játékot elfog lag mentesen egy iMac with Retina 5K számítógép bírni?

2015. márc. 16. 14:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ráteszed a külső hdd-re ha ráteszed és olyan a játék amit a gép maga simán visz akkor persze hogy nem laggol :) nem terheli csak a merevlemezt.
2015. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mármint a külső merevlemezt terheli, nem? Miért van olyan játék amit nem visz el az iMac with Retina 5K Display? Egyébként ugye az iMac with Retina 5K Display-en el mennek a PC játékok vagy az más? (szerintem nagy hülyeséget kérdeztem, de találtam egy olyan oldalt ahol az iMac az külön kategóriában van)
2015. márc. 16. 19:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Az apple monitorok egyáltalán nem jó ár/érték arányúak.

Nézz szét az apple fórumokon. Akik komoly fotós munkára használják ahol tényleg fontos a színhelyesség, ott nem igazán ajánlják.

Az iMac meg nem játékra van. Arra ne macet vegyél azok a gépek nem arra vannak.

Az apple külső merevlemeze is iszonyat drága. Azt sem javaslom.


Amire te akarod használni arra nem jó a mac és PONT.

Lassan 8 éve használok Macet és más apple termékeket, de arra már rég rájöttem, hogy

- a Macek nem játékra vannak

- az apple kiegészítők többnyire nem érik meg az árukat és jóval olcsóbban lehet venni sokkal jobb termékeket.


De te tudod.

2015. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De miért nem jó az iMac with Retina 5K Display PC játékok játszására?
2015. márc. 16. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!