Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki el tudja magyarazni,...

Valaki el tudja magyarazni, hogy miert olyan draga egy beats fejhallgato?

Figyelt kérdés
Nekem van egy pioneer fejhallgatom (egyaltalan nem volt draga) es papiron es gyakorlatban is jobban szol mint egy beats. Probaltam mar beats-et is, de oszinten megmondom, hogy az arahoz kepest eleg nagyot csalodtam a hangzasaban. Leteszteltem mindkettot dubstep, rock es metal zenekkel is, tehat tenyleg a mely es magas hangokat is teszteltem, de nekem ez a kis pioneer sokkal jobban szol.

2015. márc. 14. 14:47
 1/4 anonim válasza:
ez olyan marka "war" mint az apple laptop (ugyanazt tudja vagy szarabb mint egy amd vagy intel, megis dupla annyiba kerul) XD
2015. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy milyen lejátszóra kötöd rá.
2015. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként meg szerintem,tuti hogy nem eredeti beats-et próbáltál,mert azért tény hogy iszonyat túlárazott,de azért szól is elég jól.

Viszont nagyon sok "kínai replika" van,amit eredetinek állítanak.

2015. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A beats az régen maga volt a minőség és a jó hangzás, ám mára már inkább divat termék. Túl van hype-olva.

De a beats midnig is hip-hop-hoz és hasonló underground stílúsu zenékhez volt tervezve szóval nem csoda hogy rock meg metal zenéket nem fogsz rajta annyira élvezni.

Magyarországon drágának számít ám pl ameirkában szinte alap termék egy valahogy kinéző stílusos zenehallgató embernek.

Az lehet hogy replikát hallgattál mert tényleg elég sok van. Szerintem jól szól mert persze hogy jól szól, de ennyi pénzért sőt olcsóbban is sokkal jobbak vannak már, csak persze azok olyan fejhallgatók hogy nagyon csúnyák általában.

Nekem személy szerint beats studio 2.0 wireless van. ami jól kizárja a külvilágot meg vezetéknélküli meg tényleg jól szól meg minden de egyértelmű hogy vannak jobbak és csak túlárazott.

2015. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!