Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a velemenyetek a Sal wrc...

Mi a velemenyetek a Sal wrc bp102rol? Tapasztalatok valakinek? Megeri az arat? Van ereje, hibai? Erdemes hasznaltan venni? Ez a csucs a Salnal melyladaban?

Figyelt kérdés
Sokat nezem az internetet es nagy dilemmaban vagyok.Szep meretes darab.A kek megvilagitas nagyon meno a hangszorok korul foleg este,sotetben.Hasznaltan mar 15000-ert sot 10000Ftert kapsz.Tudom a teljesitmenye az ugy se 350watt biztos kevesebb.Hangnyomasra meg mutogatni nem akarom magam vele nagyon,csak legyen.
2015. márc. 16. 02:14
 1/1 anonim ***** válasza:

tudom a kérdés egy kicsit régi de azért irok


nekem egy Sal XC-102/pro van a kocsimba egy nem gyári reflex ládában és kirobantotta a hátsó öveget szóval ez se lehet rossz

2015. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!