Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple mac vagy egy olcsobb pc...

Apple mac vagy egy olcsobb pc es egy fem detektor? Ti melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés
A story, van egy 7 eves hp laptopom szeretem, de mar lassu mint a dog, klaviatura elment usb csatlakozoson gepelek, csik a kepernyon. Na 2008 ota meg van. Esedekes egy uj es itt jon a dilemma 1000 fontom lesz erre. Mit tegyek nagyon erdekel a marketing es a grafikussag, ebbol adodoan az apple lenne a jo valasztas ( hobby amibol talan munka is lehet)vagy vennek 500 fontert egy hp vagy asus laptopot es mikor megyek haza a masik 500 fontbol ( kb 210 ezer forint) venek otthon egy kozepes femdetektort, es mikor otthon vagyok tudnek kincseket keresni. A tortenelemet mindig is szerettem, most is mielott ezt a kerdest megirtam csatakrol olvastam. Tudok soik helyszint es evszamot vannak otthon i es ii. Vh-s terkepek... Es ki tudja lehet meg Attilat is megtalalnam;) ti melyiket valasztanatok?

2015. márc. 20. 04:42
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
210 ért laptop és detektor. Mondjuk nekem nem kellene a detektor, de a laposra akkor sem dobnám bele az árát. :)
2015. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtál. Olvasd el megegyszer
2015. márc. 20. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem írtam. 1000 font. A fele 500. Te írtad hogy az kb 210 ezer ft. Nos hogy értsd innen elszakadt kalandvágyó. 500 font pc ill 500 font a detektorra. Azaz 210ezer laposra ill a detektort választanám nem pedig 1000 ért az almás szart.
2015. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok:) mar ertem, hogy hogyan ertetted! Miert annyira tul arazott az almas szetrinted? Szinte minden ceg ezt hasznalja a creativ industriab azert ebben csak lehet valami nem?
2015. márc. 20. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg egy olyan ráadásul vadidegen ember szubjektív véleményére akarsz adni, aki sosem használt macet, mert az nagy egyszűséggel olyan amilyen szerinte vagyis (ide írhatnám az ő szavát)??

Miért nem olyantól kérsz tanácsot aki használja is aktívan és látja valós különbséget és az egyik-másik előnyét?

2015. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5os. Egy szoval se mondtam, hogy megfogadom tanacsat, abban gondolkodtam, hogy egy jo vita indito kerdest teszek fel, amire omlenek az apple-rol pro, kontra velemenyek. Nem jott be. Amugy apple is lesz, meg detektor, csak idovel. Az meg van, sosem voltam sietos.
2015. márc. 20. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én leginkább egy jó és erős laptopot vennék és pont. :D Fémdetektorra biztos nem költenék, gyakorlatilag sose térülne meg az ára, mert a talált kincsek kb sehol sem téged illetnek, bár erre az adott ország joga az irányadó, lehet kivétel.

Mac-et tuti nem vennék, ki nem állhatom az ios-t és marha túlárazottnak tartom, grafikai alkalmazásokhoz tényleg jók, de semmi másn előnyük nincs, és amit egy kezdő, hobbi szinten bíbelődő ember használ, arra egy pc is tökéletes lehet. Arról nem beszélve, hogy szép és jó, hogy összedobsz a gépre, de nézd meg mennyibe is kerülnek a szükséges programok, még vagy kétszer a gép árát simán elköltheted.

A pc mellé a fémdetektor helyett inkább egy wacom tabletet vennék, ha a grafikai vonal érdekel - persze nem részletezted, mit csinálnál, de jól jöhet.

Persze ez csak amit én tennék. Neked kell mérlegelned mire mennyit tudsz szánni, mik a konkrét igényeid és mit használnál szívesebben.

2015. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vitagenerálásnak sosincs értelme. Talán idővel majd megtanulod.
2015. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magánszemélyként én se vennék Apple terméket, cégként viszont az említett témakörökben inkább fizetnék náluk még külön supportra is.
2015. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!