Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen DVB TV-tuner-t vegyek?...

Milyen DVB TV-tuner-t vegyek? Melyik lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
TV-tuner-t szeretnék venni. De nem tudom, hogy melyik lenne jó nekem. T-home-os Set-top-box-unk van. Parabola antennán veszük a jelet. Ha kell még valami konkrétum, akkor szívesen leírom. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 22. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyet, mert nem fogod tudni használni, nem fogod tudni dvb-s tunerrel használni a műholdas tévét, csak az általuk adott boxal.
2015. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A T-Home SAT előfizetést csak az általuk adott beltérivel tudod használni, mert párosítva van a dekóder kártyával.


Ha gépen akarsz fizetős csatornákat nézni, akkor a legegyszerűbb egy ilyen USB Stick: [link] és egy MinDig TV Extra előfizetés.

2015. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már t-home-os, miért nem egyszerűbb a TVGO, már ha van net is azon a gépen?
2015. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!