Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani normálisabb...

Tudnátok ajánlani normálisabb autórádiót ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés

RCA kimenet legyen.


Az árukeresőn a top3: JVC KD-X210, Pioneer MVH-170UB, Blaupunkt Tokyo 110


Ezek közül esetleg jó lehet valamelyik?


A válaszokat köszönöm előre is!



2015. márc. 24. 18:22
 1/10 dirtboy ***** válasza:

blaut hanyagoljuk,másik kettőnél mind a kettőn van 1pár rca,gondlom mind a kettő 2Voltos


tehát mind a kettő megfelel a kritériumaidnak ami az 1pár rca.

2015. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! azt elfelejtettem írni hogy 15-16 ezer körül gondoltam:D
2015. márc. 25. 05:40
 3/10 dirtboy ***** válasza:

hát annyiért nincs túl nagy választék.

ez az 1db rca elég ahhoz hogy az ajtókban lévő hangszórók kapjanak egy erősítőt de ha mély is lenne akkor már kell a két pár.

vagy pedig az ajtókban lévők mennek a fej végfokáról és az rcat pedig nyomónál használod.

2015. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Igen elég lenne egy pàr RCA is a hàtsò erősìtőhöz. Az meg hajtaná a mélylàdât.
2015. márc. 25. 10:27
 5/10 dirtboy ***** válasza:

azért én a helyedben átgondolnám mert ha később kevésnek érzed az első hangszórókat utána adhatod el a fejet hogy vegyél olyat amin kettő rca van.

szóval gondold át inkább most így előre hogy biztosan jó lesz e a nyomó mellett a szetted tudása.

2015. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

próbálj körülnézni itt,egész jó cuccok vannak:

[link]


mindenesetre,ha igényesebb zenehallgatásra vágysz,mindenképp ajánlott egy többcsatornás erősítő és a hozzá való hangszórók beszerzése,ugyanis az autórádióban nem fér el a nagyobb erősítő,és hiába írják rá,hogy pl:1000w.az csak PMPO,azaz pillanatnyi terhelhetőség.Főleg ennyi pénzért.

2015. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:

Emillio San Resias


jót írtál,egyet értek,erről a csalásról a 10es biztosíték is árulkodik hátul viszont amit linkeltél ott egy értelmes fejegység nem volt.

tele van aunával,igazából az ilyen boltosra aki anukát forgalmaz azt kívánom gyújtsák rá az üzletét mert tuti hogy ő is tudja egy ipari hulladék ami a megtévesztésre alapszik.

itt van pár brutális Watt számokkal árult csoda szerkezet belseje és teljesítmény tesztje.

[link]

gondolhatod hogy fejegységekterén is milyen tuti lehet.


ha fejegységet akar valaki akkor Alpine,Pioneer,Clarion,JVC,Kenwood és régebbi fajta Sony

ezeket kell keresni

2015. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

oké,megadom magam!Ne bánts.De mit is értünk normális fejegység mellett?Lehet,egyszer megszívtad az Aunával,és ezért haragszol rá,következtetésképp az összeset szarnak minősíted.Szíved joga,de egyszer én is kifogtam egy fos Kicker fejegységet,ami gyári hibás volt,szerencsére kicserélték,és utána már jó volt.

Mindegy,itt is van pár fejegység,most azonban leszögezném,hogy ez az oldal is tartalmazhat rosszabb minőségű termékeket,továbbá semminemű felelősséget nem vállalok,ezenfelül a tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek,et cetera.Link:

[link]

2015. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dirtboy ***** válasza:

én nem szívtam meg az aunával mert tudatos vásárló vagyok,mindet le csekkolok téma ásom magam mielőtt vásárlok.

első fejegységem egy alpine cde-178bt volt pár hete pedig egy pioneer deh-80prs lett az utód így aktív rendszert tudtam kiépíteni és a hangminőség is jobb.

nem éppen azt keresem egy fejben hogy legyen Bluetooth meg sd olvasás,mixtrax,villogjon mint a karácsonyfa stb meg stb szarságok.

régebben én sem nagyon tudtam mi is a jó,akartam egy hifit 100ezerér,aztán bele ástam magam a témába,szakmai fórumokat olvasgattam,kérdeztem is,felvettem a kapcsolatot profi hifissel,mai napig segít ha van valami.

szóval okosabbaktól tanulok és tanultam,sok termékről,fejekről,erősítőkről,hangszórókról,kábelekről lehet okosodni megtudni hogy milyenek is anélkül hogy te kipróbálnád mert ezeket aki tesztelte már megosztja a tapasztalatát.

így lehet rendesen bele ásni magad a hifitémába és végül tudatos vásárlóvá válni.

én nem vagyok profi,fényévekre vagyok tőle de így is sok mindenben tudok segíteni az embereknek autóhifi téren.

azt biztosan tudom hogy auna,first austria,renegade stb kínai átverős cégek termékeit nagyon messziről kerülni kell mert jól nem járhatsz velük.

2015. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
értem,és köszönöm a tartalmas felvilágosítást.Valahogy így szoktam én is,neten utánaböngészek,de annyira nem ártom bele magam,éspedig nyomós okból:nagyon lusta vagyok.Mindenesetre,hogy szegény kérdezőnek is válaszoljak:Inkább a JVC.
2015. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!