Autós esősítő szobába?

Figyelt kérdés
Bekötném az autós erősítőmet a lakásba, mélyládát hajtatni vele. Az áramellátást megoldottam, a jelet egy Sony házimozi erősítő outputjától kapja, minden oké már csak egyet nem tudok. A kapcsoló szálat REM ( kék ) ami ugye bekapcsolja az egesz erősítőt azt hova dugjam, hogy bekapcsolódjon az erősítő? A Sonyba nem tudom bedugni. Valaki csinált már ilyet? Az áramot egyébként egy autó akkumlátorról kapja az erősítő, nem PC tápról. Láttam több ilyen módszert a Youtubon, szóval megoldható így akksirór, de soha nem mondják hova kötötték a REM vezetéket. Köszi a válaszokat.

2015. márc. 29. 21:24
 1/7 Tengor ***** válasza:

Remekül fog szólni egy szoba méretű térben, amit egy csomagtartóba terveztek!

A házimozin valószínűleg nem fogsz direkt ilyen portot találni.

2015. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a kapcsolo jelet rákötheted egyszerűen a 12V-ra
2015. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tengor te miből gondolod h egy autoba tervezett mélyláda nem elég szobába?

lehet h még sok is...

2015. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tengor ***** válasza:
Azért, amiért a levest nem késsel esszük és a húst meg nem a kanállal nyiszatoljuk, pedig mindkettő evőeszköz. Persze van, aki meg kézzel eszik, mert nem foglalkozik a "protokollal". Szíve joga.
2015. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haveromnál ilyen megoldás van és kegyetlenül szól, de ő pc tápról hajtatja és ott adott a rem helye. Pedig az ővé csak 400W az enyém pedig 700W. Szóval nem lesz gond a hangással, koncentráljunk inkább a kérdésre. Mindig van valaki aki csak okoskodik, a kérdéshez semmi köze...
2015. márc. 29. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:

mondom a kapcsolojelet rákötheted a 12 voltra nyugodtan

nekem az automba igy van

a kapcsolt 12 voltra van téve a kapcsolojel, mert nincs fejegységem hanem egy tablet van a kocsiba beépitve.

2015. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is használtam, ilyen módon régebben, ahogy mondták, a Rem-et a +12v-ra kötöd, vagy akár közzé egy kapcsolót.

egy jól megépített, és jól elhelyezett ládával, nagyot tud szólni.

2015. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!