Szerintetek melyik konzol érné meg jobban? Xbox One vagy PlayStation 4. (Érveket, miért).

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

ps4 és nézd meg a többi kérdést oda írtam érveket

-reflexkontroller

-egyszerübb menü

-nagyobb felbontás /igen,xbox one is tud 1080p-t,de míg a ps 37,5fps-re is felment az xbox csoda vokt ha többet hozott mint 26

2015. ápr. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VargaPeter1993 válasza:

Több szemponttól is függ szerintem

1.A barátaidnak amelyik van azt válaszd

2. amelyik konzolon jobban bejönnek az excluzívok azt válaszd

3. amelyik controller kényelmesebb neked azt válaszd

Szerintem ez a három fő érv és természetesen a sorend lényeges ha pl az 1.ba az egyik a 2. ba a másik jönne be az elsó pont nyomósabb érv (szerintem) de ezt mindenki döntse el magának mi a fontosabb a lényeg hogy ezek alapján egyértelműen lehet dönteni mit szeretnél az meg hogy az egyik ezt tud a másik meg azt fölösleges arra támaszkodni egyik se tökéletes hiába veszel ps4 et ami hardverileg kicsit erősebb ha forzan akarsz játszani és hiába veszel xboxot aminek jobb a hűtése ha The Last of Us on akarsz játszani

2015. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!