Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A spore játékot szerintetek...

A spore játékot szerintetek hol a legérdemesebb magvenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik boltba a legolcsóbb, nem használt hanem új. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. ápr. 3. 15:29
 1/4 Saavedro ***** válasza:
Lehet még kapni...? Jó régi játék...
2015. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen lehet a barátnőmnek van. vsak ő a szülinapjára kapta és nem tudja hogy hol vették a szülei
2015. ápr. 3. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem érdemes már megvenni. Tényleg jó játék, nekem is a kedvencem és én is megvettem a letölthető tartalmak és a megosztások miatt, de aztán rájöttem, hogy az oldal, ahonnan az ilyen-olyan tartalmakat le lehetne tölteni, már nem él. Azóta az eredeti lemez a polcon porosodik, és mindig a tört verziót rakom fel. Az egyszerűbb. Szóval hacsak nem vagy gyűjtő, akkor nem érdemes megvenni. Az egyik ok az imént leírtak, a másik pedig, amivel te is küzdesz, hogy nehéz a nyomára akadni. Én Debrecen összes boltját bejártam, ahol lehetséges volt, de végül meg kellett rendelnem. De ha mégis meg akarod venni, és nem muszáj lemezesnek lennie, akkor Steam-en is megveheted.
2015. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!