Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows 7 alól milyen művelete...

Windows 7 alól milyen műveleteket kellene tudnom végrehajtani Samsung Okos tv-n?

Figyelt kérdés

Windows 7 számítógépen a hálózatnál a médiaeszközöknél megjelent az okosTV neve. rá jobb klikkel kattintva telepítettem. Mit tudok vele csinálni?

A kérdés arra vonatkozik, hogy telepítés után is csak a tulajdonságait tudom lekérni a médiaeszközöknél, "tulajdonságok", "eltávolítás", "parancsikon létrehozása" ez a három lehetőség van... Mire jó ez hogy telepítettem, ilyen módon a Tv látja a számítógépet (esetleg onnan lehetne fájlt betallózni és lejátszatni) vagy a számítógéppel tudnék bizonyos műveleteket végezni a TV-n és ha igen, milyeneket?

Az "egyéb eszközök" résznél is megjelenik a TV, kb. háromszor a Windows 7 hálózatban. Miért?



2015. ápr. 5. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
mediaszerverként tudod a géped használni.. pl jobb click a filmre lejátszás"itt" és már megy is a tv-én a film
2015. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a filmet hálózaton keresztül játszom le a tv-n. Samsung Allshare-el
2015. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!