Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet rootolni android...

Hogyan lehet rootolni android tablet-pc t?

Figyelt kérdés
A minap vettem újan egy prestigio multipadot wize 5002-est a hatuljan meg az all hogy Tablet PC | PMT5002_Wi es ezt a keszuleket szeretnem rootolni lehetoleg szamitogep hasznalata nelkul. Nem tudom van e ra valami modszer esetleg terminal emulatorban valamit kezdeni. Ha csak olyan megoldas lenne amihez pc is kell azt is nyugodtan leirhassatok, csak azert mert ritkan kerulok gep ele. Elore is koszi mindent.

2015. ápr. 5. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Framaroot, KingoAndroidRoot, Z4root, SuperSU, SuperUser, SuperOneClick, RootGenius_en és még sokan mások.

Google fáradhatatlan....

2015. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Framaroot, Z4root, SuperSU, SuperUser ezeket probaltam egyik se segített a többit is menézem hat ha sikerul valami.
2015. ápr. 5. 11:08
 3/4 Jófej:D ***** válasza:

Iroot

[link]

Rootolás előtt allítsd a telefonod nyelvét angolra, és ha kész akkor állíthatod vissza, mert ha ezt nem teszed meg, akkor kínai lesz.

2015. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De mi csudának akkarsz egy vadi új tabletet rootolni mert azt ugye tudod hogy ugrik igy a garancia ha elrontod a rootolást akkor meg semmilyen gèped nem lesz .
2015. ápr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!