Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Beats Solo 2 vagy Studio 2-t...

Beats Solo 2 vagy Studio 2-t vennétek?

Figyelt kérdés
Melyik fejhallgatót vennétek a kettő közül és miért?

#stúdió #Apple #iPad #iPhone #IOS #beats. fejhallgató
2015. ápr. 6. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Egyiket sem, hang terén nagyon gáz a Beats, csak divattermék.
2015. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érdekel mivel nem ez volt a kérdés hanem hogy a kettő közül melyiket választanátok :)
2015. ápr. 6. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

A Studio 2.0 Hangzása kevésbé gyalázatos. Sajnos én is naív voltam, és vettem egy SoloHD-t, de borzasztó. Nem rossz a hangzása, de iszonyat hamar tönkremegy.

Kapcsolataimat kihasználva kicseréltettem, eladtam, vettem egy Studio 2.0-át. Ez már egészen jó, de attól függ milyen célra akarod használni. Szóval szerkesztéshez megmaradok az ATH m50-nél, de ha utazok és hasonló a Beats-t használNÁM, ha nem adtam volna el és vettem volna Bose QC 25-öt. Szép is, kényelmes is, eszeveszetten jól szól, körülbelül a tökéletes fejhallgató!


De a kérdésre válaszolva: Studio.

2015. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Biztos nem vennék solo 2-t. Sima studiom van, régi típusú, piros. Annak idején jó áron szereztem meg (NEM REPLIKA, blokkal, garanciával), nagyon szeretem, stílusos is. Ha azért veszed meg, mert jól néz ki, akkor is vedd meg nyugodtan, a többi nyomorult véleménye ne érdekeljen :) Használtan igazi studiokat már lehet 30 körül szerezni
2015. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyu. Ha utcára kell akkor ne vegyél studiót mert az nevetségesen néz ki. Hangja az árából is látszik hogy jobb, de csak benti használatra alkalmas. Nekem solo2m van. Hangja az első napokban nagyon jónak tűnt, de ahogy hozzászolik az embet füle, úgy lesz a hang átlagos. Nekem ami tetszik benne az a kényelem. Na meg a design.
2015. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!