Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudnék kinyomtatni egy...

Hogy tudnék kinyomtatni egy védett pdf fájlt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hát... egyetemre járok, és most adtak ki egy nagyon fontos könyvet a tanuláshoz. A probléma az, hogy ebook. És sajnos nem lehet nyomtatni. Nem lesz nyomtatható változata. De én nem tudok számítógépről tanulni. Nincs tabletem, és arról sem tudnék. Szeretem fogdosni, kiemelni, meg ilyenek. Valami tipp?


2015. ápr. 8. 18:06
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Sosem próbáltam még, és nincs ilyen pdf-em, de én valamelyik online dologgal próbálkoznék:

[link]

2015. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van pár ingyenes online szolgáltatás, ami kigyalulja a korlátozásokat, én is használtam már valamelyiket, pont céges érdekből :)) Gugli megtalálja őket.
2015. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült. Sajnálom, hogy ilyen régimódi vagyok, hogy nem tudok gépről tanulni, meg azt is, hogy az egyetem nem ad ki eredeti könyvet... :/
2015. ápr. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!