Lab31 vagy PEAQ bluetooth hangszóró?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni? Melyik nyújt jobb és hangulatosabb zenei minőséget? Nem az ára érdekel hanem személyes tapasztalatokat vagy tanácsokat szeretnék kapni. Köszönöm előre is!

2015. ápr. 8. 18:25
 1/2 anonim válasza:
Én karácsonyra kaptam egy lab31-es hangszórót. A hangereje meglepően magas. Szabadtéren is megállja a helyét, ha alatt és esetleg mögötte is sík felület van, akkor még erősebb. (fal mellett egy fém lapra téve például sokkal jobban adja a basszust is.) Maximális hangerőn nekem kb 2-2,5 óráig bírja az aksija. A PEAQ-t nem ismerem, de én teljesen megvagyok elégedve a lab31-essel. Remélem segítettem. :)
2015. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Léna :D válasza:
Szerintem a Lab31 sokkal jobb mint a PEAQ! A Lab31 olyan hangzásokat nyújt amit a PEAQ.
2015. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!