Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Második generációs Motorola...

Második generációs Motorola Moto G-hez milyen töltő kell?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy ilyen telefont, de nem adnak hozzá töltőt alapból. Sima Androidos bemenete van, de nem tudom hogy milyen típusú töltő kell hozzá, mert nem értek ilyenekhez.

És mivel beépített akkus, így meg sem tudom majd nézni.

Szeretnék egy töltőt is venni, mire megjön a telefon.



2015. ápr. 9. 15:26
 1/4 kérdező.. ***** válasza:
Igazából mindegy milyennel töltöd.Kábelt gondolom adtak hozzá.Azt bedugod egy másik telefon USB-s töltőjébe és jó az.Én például el samsung tablet 2.0A-es töltővel töltöm.
2015. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hallottam olyant hogy nem mindegy melyikkel, mert ha Nokiát Samsunggal töltesz akkor elromolhat az akku mert nem hozzá van gyártva, meg ilyeneket.
2015. ápr. 9. 17:07
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
Motorolához sem direkt nem adnak,hanem manapság elég 1 töltő az összes telefonhoz,mivel mindegyiknek ugyanaz a csatlakozója és USB-s.
2015. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na :D

Akkor a Samsungé és a Nokiáé is jó lesz hozzá :)

Köszi a válaszokat !

2015. ápr. 9. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!