Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri Nintendo 3DS-t vásároln...

Megéri Nintendo 3DS-t vásárolni egyetlen játék miatt?

Figyelt kérdés
Monster Hunterezni szeretnék, viszont az erre a konzolra kiadott többi játék nem az én világom.

2015. ápr. 10. 09:41
 1/10 Tengor ***** válasza:
Ezt csak te tudod, hogy megér-e neked annyit...
2015. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megveszed a 3DS-t, plusz mellé egy Gateway kártyát és minden meg van oldva :D
2015. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy melyek ezek a játékok, és miért nem a te világod. Biztos tudnék segíteni.
2015. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Krisipoke ***** válasza:

Attól függ, mennyire érdekel a Monster Hunter.

Mindenesetre 3DS-re annyi különböző stílusú játék van, arról nem is beszélve, hogy mennyire minőségiek, hogy nem tudom elképzelni, hogy semmi más nem érdekel. Milyen fajta játékokat szeretsz, vagy miért gondolod, hogy a többi cím a gépre nem érdekel? Csak mert teljesen biztos vagyok benne, hogy tudnék ajánlani jópár címet, ami érdekelhet.

2015. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A legtöbb játék, amit toplistákban megfigyeltem vagy multiplatformos címek vagy pedig... kisiskolásoknak való(személyes vélemény). Van más konzolom, psp, psvita + PC-m és teljesen más stílusú játékokat adnak ki rá, mint nintendo-ra. Ajánlásoknak azért örülök
2015. ápr. 21. 20:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Monster Hunterrel pspn kezdtem el játszani, de azt hallom sok felől, hogy a 4. része sokkal jobb, mint az előbbiek, és nem szeretnék a játékra ráunni úgy, hogy egy kevésbé jobb részét használom.
2015. ápr. 21. 20:48
 7/10 A kérdező kommentje:
A gateway kártyás megoldástól biztos nem lesz olcsóbb a 3ds, bár remek dolog lehet. Utána kell majd olvasnom
2015. ápr. 21. 20:50
 8/10 anonim ***** válasza:

3DS-re adtak ki két (3D-s) Zelda remake-(j)et. Azok nem anyira gyerekesek, ráadásul manampság nehéz beszerezni N64-et.

Szóval a ha veszel 3DS-t, akkor ne hagyd ki azokat sem.

2015. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Krisipoke ***** válasza:
100%

Attól még, hogy a legtöbb Nintendo játék rajzfilmes stílusú, abszolút lehet élvezni felnőtt fejjel is. Pl. Én 3DS-re imádom mondjuk a Super Mario 3D Land-et, meg a Kirby Triple Deluxe-ot is 23 éves létemre, hiába tűnnek gyerekesnek, a Pokémon játékok meg egyenesen olyan mélyek kompetitíven, hogy gyerekek nem is nagyon játszanak vele olyan szinten.


De ha téged mindenképp zavar a színesebb grafika, olyan játékokat még mindenképp érdemes kipróbálni, mint a Zelda: Majora's Mask 3D meg a Zelda: Ocarina of Time 3D, esetleg a Zelda: A Link Between Worlds, aztán ott vannak még az olyanok is, hogy Fire Emblem Awakening vagy Code Name STEAM.


Egyébként szerintem tényleg adj egy próbát az olyan játékoknak is, mint mondjuk a Mario Kart 7 vagy a Donkey Kong Country Returns 3D, szerintem nagy meglepetésben lesz részed.

2015. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, előbb vagy utóbb teszek egy próbát
2015. ápr. 27. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!