Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » T-home TV-Go-val pc-n tudok...

T-home TV-Go-val pc-n tudok adást rögzíteni valamilyen programmal? Vagy muszály a nem túl elegáns screen recorder használata?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
MuszáJJJJJ.
2015. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen de nekem meg a j szúrja a szemem leírva, ezért írom így. De egyébként itt ez megy a gyakorikérdéseken... vadásznak a helyesírási hibákra, hogy aztán be lehessen szólni. Vannak igen súlyos bakik azt tudom én is, és vall is az iskolázottságra de szerintem egy ilyen szót ha hibásan írok le még attól lehetne értelmes választ is adni a KÉRDÉSRE... mindegy köszönöm a semmit.
2015. ápr. 10. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, az értő olvasás sem az erősséged. Igen, MUSZÁJ képernyő-rögzítő szoftver. Így már felfogtad? Azonkívül szerencsére a magyar helyesírás nm azon alapul, hogy neked szúrja a szemed a helyes alak...
2015. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem erősségem aki már első osztályos korától olvassa a könyveket... több száz könyvet olvastam el gimnazista koromig... és igen, a másik ami itt megy a gyakorikérdéseken az az ítélkezés anélkül hogy ismerné az illetőt.
2015. ápr. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!