Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan program ipad-re ami...

Van olyan program ipad-re ami segítégével a programokat csak jelszóval lehet megnyitni?

Figyelt kérdés
Van egy ipad mini 2-m. Jelkód van rajta de én azt szeretném, hogy néhány program megnyitásához külön jelszót kelljen beírni. Ehhez van valamilyen program?

2015. ápr. 12. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincsen. Csak nehany app van, mint peldaul (Photo Vault) ez egy foto es video tarolo program. (Accessbox, Onepasscode) ezek jelszotarolo programok. Tehat vannak erre kitalalt programok, de kulon minden alkalmazasra nem lehet beallitani, csak jailbreakkel. Ha jailbreakelve van a keszuleked, akkor toltsd le cydia-bol a Applockert.

(Bocsi, hogy ekezetek nelkul irtam.)

2015. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Bocsi, de hulyeseget irtam.

Beallitasok/Altalanos/Korlatozasok/Korlatozasok Bekapcsolasa

Itt fog kerni egy kodot es ezzel a koddal tudod feloldani a jelszoval levedett programokat. Es nem csak programokat lehet, hanem akar Siri-t, Airdrop-ot es meg sok mast. Bocsi, hogy az elozo valaszomat nem gondoltam vegig.

2015. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Najo... Ez mar a 3. valaszom, mert folyamatossan hulyeseget irok :D Tenyleg bocsi, de most CSAK ERRE FIGYELJ!

Tehat...

Vedd figyelembe az elso valaszomat, viszont a masodikat ne, csak annyit belole, hogy nehany dolgot le tudsz tiltatni, de alkalmazasokat sajnos nem. A kovetkezoket lehet lekodolni: Safari, Kamera, Facetime, Siri, Diktalas, Airdrop, Carplay, iTunes Store, iBooks Store, Podcastok, Alkalmazasok Telepitese, Alk.-ok Torlese, Vasarl. alk.-ban, es tovabbi korhatartol fuggo dolgot. Bocsanat, hogy ossze vissza irogattam :D Remelhetoleg ez a vegleges valaszom.

2015. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!