Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell laptopot visszaáll...

Hogyan kell laptopot visszaállítani gyárira?

Figyelt kérdés

Van egy Emachines laptopom,még a Windows XP változattal.Nagyon lasú,akadozik és minden vírust benyel,telepíteni nem akar. Nem vagyok nagy zseni ilyen téren,akit megkérdeztem,mindenki azt mindta,hogy töröljek le mindent úgy,hogy állítsam vissza gyári módra.

De azt hol kell? Hogyan? Milyen opcióval?

Előre is köszönöm a segítséget.



2015. ápr. 14. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kaptál hozzá eredeti rendszervisszaállító DVD lemezt, akkor azt tedd be, arról indítsd el a telepítést és az mindent elvégez neked. Ha végzett, gyári, eredeti allapotban lesz a géped.


Az újabb gépekhez már sokszor nem adnak ilyen lemezt, hanem a vincseszteren, egy rejtett partíción van a rendszervisszaállító telepítő. Ez esetben a gép eredeti kézikönyvét vedd elő, ott leírják, hogyan tudod elindítani.


Ha nem adtak a géphez operációs rendszert a boltban, akkor két dologra lesz szükséged: egy Windows telepítő lemezre,és a gép hatdveréhez passzoló driverekre. Utóbbiakat le tudod tölteni a netről, a gyártó weboldalának terméktámogatási szekciójából.


Írj majd itt, hogy mire jutottál, és majd még segítek.

2015. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Viszont az a helyzet,hogy 4 éve kaptam a laptopot a nagyszüleimtől.A kéziköny,a CD,minden apukámnál volt,azóta pedig költöztünk.Szóval semmi nincs a laptopomhoz,csak a kábelek.Ezért kérdeztem,hogy nincs-e rajta valami beállítás.Most mit tegyek?

2015. ápr. 14. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

A netről, a gyártó oldaláról töltsd le első körben a típushoz tartozó felhasználói kézikönyvet, és olvasd el. Innen lehet majd továbblépni.

Abban megírják majd, hogy az adott típusnál hogyan lehet elvégezni a visszaállítást.

2015. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!